فروشگاه روشن صنعت مجموعه ای کامل و جامع در زمینه کالاها و تجهیزات برق و روشنایی، تحهیزات صنعتی و اتوماسیون، گوشی های صوتی و تصویری و پنل های دم دریو و سیم و کابل است که در بستر اینترنت فعالیت می کند. فروشگاه روشن صنعت با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان مصرف کنندگان به دست آورد.

نمایندگی های معتبر در زمینه های کالاهای برقی ساختمانی از قبیل کلید مینیاتوری، کنتاکتور، بی متال، کلید اتوماتیک، کلید حرارتی، ایزولاتور، اینورتر، لامپ های کم مصرف و LED، لامپ هالوژن، پنل توکار، پنل روکار، پرژکتور ریلی، پرژکتور فکی، براکت، لامپ مهتابی، پرژکتور COB، پرژکتور SMD، چراغ خیابانی، آیفون تصویری، سیم افشان، سیم بند تخت، کابل های شبکه و RG، کابل های قدرت و بسیاری از محصولات دیگر درگاه امنی را برای خرید اینترنتی مشتریان فراهم ساخته است. اعتقاد داریم آنچه که باعث رشد و توسعه ما در این سال ها شده است فقط فاکتور کیفیت در ارائه خدمات و صداقت در فروش بوده است بنابراین بزرگترین هدف خود بالابردن کیفیت در راستای رضایت مندی مشتریان خود می دانیم و با کمال میل پذیرای هر گونه انتقاد و پیشنهاد از سوی شما مشتریان و همکاران عزیز هستیم.

بدون شک هر سیستمی برای ماندگاری و حفظ جایگاه خود نیاز به تغییرات و به روز رسانی دارد. معیار ما در زمینه تغییرات در سبک تجارت تحلیل نظرات شما دوستان می باشد.

فروشگاه آنلاین روشن صنعت